خامه قنادی

بسته بندی خامه قنادی

ماشین سازی حکمائی ،  برای بسته بندی خامه قنادی در دو نوع بسته بندی لیوانی و بسته بندی در کیسه های پلی اتیلن ، اقدام به طراحی و تولید دستگاه نموده است .

دستگاه بسته بندی خامه این مجموعه با ظرفیت بسته بندی نیم لیتر الی پنج لیتر در کیسه های پلی اتیلن و ۹۰۰ گرمی در لیوان می باشد .بسته بندی های کیسه ایی در بسته بندی ثانویه ی مقوایی به بازار عرضه می گردند.

 

علت انتخاب بسته بندی ۹۰۰ گرمی برای خامه ی قنادی چیست ؟

از لحاظ اقتصادی و با توجه به افزایش شدید قیمت لبنیات ، قیمت خامه قنادی به شدت افزایش یافته و باعث شده که این بسته بندی  برای استفاده در خانه گزینه ی مناسب تری باشد .

بعضی خانواده ها ترجیح می‌دهند شیرینی و‌کیک را در خانه تهیه کنند ، از دلایل این امر می‌توان به جنبه های بهداشتی و همچنین استفاده از مواد اولیه با کیفیت بالا تر و سلیقه شخصی افراد در پخت و پز اشاره کرد . خامه های ۹۰۰ گرمی گزینه مناسبی برای مصارف خانگی است .

نا گفته نماند که یکی از دلایل مهم استقبال خانواده ها از پخت شیرینی در منزل شیوع ویروس کرونا بود که همین مورد باعث بالا رفتن بیشتر نیاز مشتریان به بسته بندی ایی با ظرفیت و ظرفی مناسب شد.

خامه های موجود در فروشگاه ها معمولا شامل بسته  های ۲۰۰ الی ۲۵۰ گرمی با ماندگاری بالا و یا خامه هایی با ظرف های کوچک بودند و یا بسته های پنج کیلویی کیسه ایی که در فروشگاه های لوازم قنادی به فروش می رسند می باشد .

در نتیجه این بسته بندی ها برای مصارف خانگی از مقادیر مناسبی برخوردار نبودند و فروشگاه ها درخواست مشتریان مبنی بر خرید یک کیلو از کیسه های پنج کیلویی مواجه میشدند که امکان پذیر نبود، پس کارخانه های تولید خامه قنادی تصمیم گرفتند تا بسته بندی ایی تازه با وزن مناسب به بازار عرضه کنند.

 

علاوه بر بسته بندی های خامه قنادی در کیسه های ۵ کیلویی توسط دستگاه بسته بندی مدل  PLC 5000P ماشین سازی حکمائی و همچنین برای بسته بندی خامه قنادی در بسته بندی هایی با وزن کمتر از یک کیلوگرم نیز ،راهکاری توسط دستگاه مدل PLC 1000PN داشته است که می توان بسته هایی با وزن ۵۰۰ گرم ، ۷۰۰ گرم و ۱ کیلو را در کیسه تولید نمود.

 

از جمله مشتریان ما :

  • شرکت کولاک(بسته بندی ۱ و ۵ کیلو گرمی) 
 

 

  • شرکت میهن(بسته بندی ۹۰۰ گرمی) 
  • خامه قنادی گل رود در تبریز (بسته بندی خامه ۱ کیلو گرمی) 

 

  •  گاوداران(بسته بندی ۷۰۰ گرمی با بسته بندی ثانویه ی مقوایی)

 

  • اقاقی لبن(بسته بندی خامه ۵۰۰ گرمی)

ماشین سازی حکمائی ، اقدام به طراحی و تولید دستگاه های بسته بندی لیوانی مدل  CUP 1×125 R2   نموده است که برای بسته بندی خامه۹۰۰ گرمی در لیوان مناسب می باشد.

این دستگاه یک لاین ،روتاری، دهانه لیوان ۱۲۵ میلی متر ، جنس لیوان PP و درب فویل آلومینیوم با لاک داخلی PP میباشدکه  قابلیت بسته بندی ۹۰۰ گرم خامه را  در لیوان دارد.

این دستگاه در هر ساعت ۹۰۰ بسته ی ۹۰۰ گرمی را پر و (سیل)seal می‌کند .

از جمله مشتریان این دستگاه :

شرکت آتالبن آسمان البرز (خامه قنادی سران) 

 

 

برای بسته بندی ۹۰۰ گرمی خامه قنادی در لیوان ، ماشین سازی حکمائی اقدام به ساخت دستگاه های دولاین و سه لاین و چهار لاین خطی نیز نموده است که نسبت به نیاز مشتری قابل سفارش می باشد .