گفتگو مدیریت ماشین سازی حکمائی با شبکه ایران کالا

اهمیت بسته بندی در صادرات

نیما سیدالحکمایی تولید کننده دستگاه‌های بسته بندی در تاریخ ۹۹/۶/۱۹ در گفتگو با شبکه ایران کالا گفت: در کشور ما پس از تحریم‌ها، شرکت‌ها فعال‌تر شده‌اند؛ مسیر خوبی در پیش گرفته‌اند و پیشرفت‌های خوبی صورت گرفته است. آقای سیدالحکمایی گفت با توجه به اینکه صادرات غیر نفتی در کشور، شتاب گرفته و مورد توجه است، صنعت بسته‌بندی هم مورد توجه بیشتری قرار گرفته است.سیدالحکمایی افزود صنعت بسته‌بندی اگر نوآوری داشته باشد می‌تواند تاثیر چشمگیری در مشتری‌پسندی صادرات ما داشته باشد.

سازنده دستگاه‌های بسته‌بندی مایعات در کیسه پلی‌اتیلن گفت ما از سال ۶۵ فعالیت خود را آغاز کردیم، چالش بسته‌بندی به ویژه در بسته‌بندی مایعات، ما را وادار کرد به سمت این حوزه برویم.  سیدالحکمایی افزود پیشرفت‌های پتروشیمی و تولید محصولات جدید هم باعث شد ما کارمان راحت تر شود.

صنعت بسته‌بندی در جهان

تولید کننده دستگاه‌های بسته‌بندی گفت: صنعت بسته‌بندی در جهان پیشرفت زیادی کرده و نقش مهمی در زنجیره تامین کالا ایفا می‌کند. سیدالحکمایی افزود در این حوزه کشورهای آمریکا، آلمان، ایتالیا، اسپانیا و ترکیه پیشرفت‌های چشمگیری کرده‌اند.

این تولید کننده مهم کشور که از رتبه‌های برتر کنکور و کارآفرین برتر کشوری است گفت: ما باید در زمینه فرهنگ‌سازی کار و تلاش، فعالیت کنیم و این باور را به وجود بیاوریم که همه باید کار کنند تا پیشرفت کنیم. سیدالحکمایی افزود خداوند استعدادهای متنوعی خلق کرده و برای پیشرفت باید همه این استعدادها به کار گرفته شوند. سیدالحکمایی تاکید کرد خودباوری و فرهنگ کار و کارآفرینی باید در سطوح پایین آموزشی، نهادینه شود.

تولید کننده دستگاه‌های بسته بندی گفت طراحی دستگاه‌های ما بومی است و خودمان بر اساس دانش تخصصی طراحی کرده‌ایم. سیدالحکمایی گفت دستگاه ما تاییدیه ابتکار از سازمان پژوهش‌ها گرفته و در جشنواره خوارزمی برگزیده شده است. سیدالحکمایی گفت ما حتی می‌توانستیم با این عنوان‌ها مانع واردات شویم اما این کار را نکردیم تا بازار رقابتی باشد و محصول ما الان با نمونه‌های اروپایی رقابت می‌کند. مدیر شرکت حکمایی گفت ما مشتریانی داریم که قبلا از نمونه‌های خارجی استفاده می‌کردند اما در حال حاضر، از دستگاه‌های ما استفاده می‌کنند.

 

برای مشاهده خبر و ویدئو آن به این لینک مراجعه نمایید.