چرا بسته بندی پنیر پیتزا از اهمیت بالایی برخوردار است؟

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا

 

 

دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا

پنیری که برای طبخ پیتزا استفاده می شود شامل انواع و اقسام مختلفی از پنیر می باشد که بیشتر شامل پنیر های فرآوری شده، مانند موزارلا و چدار و پارمزان است.

امروزه با توجه به علاقه ی روز افزون به پیتزا در ایران و سرار جهان شرکت های تولید پنیر پیتزا بخصوص پنیر پیتزا رنده شده ، محصولاتشان را به صورت انبوه تولید کرده و به بازار عرضه می نمایند .

برای تازه ماندن و افزایش طول عمر پنیر پیتزا ، شرکت های لبنی ابتدا باید محصول را منجمد کرده و آن را به صورت منجمد با ماشین های مخصوص که دارای فریزر هستند ارسال کنند .

اکثر پنیر پیتزا هایی که در فروشگاه و و سوپر مارکت ها موجود هستند به صورت رنده شده می باشد .

اکثر کارخانه جات ، جهت استفاده ی راحت تر و همچنین بسته بندی مناسب تر ، پنیر پیتزا را به صورت رنده شده به بازار عرضه می کنند .

 

اهمیت بسته بندی پنیر پیتزا رنده شده

مرحله ی بسته بندی هر محصول ، به خصوص محصولات غذایی ، گاهی از مرحله ی تولید نیز پر اهمیت تر است .

با توجه به مصرف روز افزون فست فود ها من جمله پیتزا، و از طرفی رعایت موارد بهداشتی به علت شیوع ویروس کرونا نیاز به پنیر پیتزا بهداشتی با بسته بندی مناسب ضرورتی دوچندان یافته است.

همان طور که می دانید محصولات غذایی به دلیل این که به صورت مستقیم با سلامت افراد سر و کار دارند ، باید طوری بسته بندی شوند که از کارخانه تا آشپزخانه ، در معرض میکروب ها ، باکتری ها و سایر عوامل بیماری زا قرار نگیرند .

این امر باعث شده که امروزه اهمیت بسته بندی ، در تمام دنیا ، هر روز بیشتر گردد و صنعت بسته بندی ، در جهت هر چه بهتر شدن ، تکنولوژی های روز دنیا را به خدمت گیرد .

 

لزا بنا بر تشخیص این نیاز جامعه ، ماشین سازی حکمائی ، اقدام به طراحی و ساخت دستگاه بسته بندی پنیر پیتزا رنده شده، در محدوده های وزنی مختلف از جمله :

 

دستگاه SERVO 1000P همراه با مولتی هِد ۱۰ کفه توزین با قابلیت بسته بندی از سایز ۱۸۰ گرم تا ۵۰۰ گرم

دستگاه PLC 5KP همراه با مولتی هِد ۱۴ کفه توزین با قابلیت بسته بندی از سایز ۱۸۰ گرم تا ۲ کیلو گرم

دستگاه PLC 10KP همراه با مولتی هِد ۱۰ کفه توزین با قابلیت بسته بندی از سایز ۱۸۰ گرم تا ۴ کیلو گرم

 

برای اطلاع بیشتر از دستگاه ها و اصلاعات تکمیلی در  رابطه با پنیر پیتزا اینجا کلیک کنید

 

 

 

ماشین سازی حکمائی ، از دیرباز تا کنون ، جزء  پیشرو ترین های صنعت بسته بندی ایران بوده و همواره دانش و تکنولوژی را در راستای یافتن بهترین روش ها برای بسته بندی مواد غذایی ، به خدمت گرفته است.

از جمله مشتریان ما :